Піддон для душової кабіни Kermi Koralle BDEXD1000802K

- В наявності
- Код: 93530348
19 002 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Це фото лише для ілюстрації. Показано квадратний душовий піддон - розміри (A x B): 80 x 100 см - висота (C): 3 см - глибина (D): 1,5 см - розмір E: 50 см - розмір F: 23 см - колір: білий - злив: 9 см - кількість ніжок: 5 штук - матеріал: мінеральний матеріал - вбудований круглий злив - серцевина зі штучного каменю з глянсовим гелькоутом - стійкий і не вицвітає тріщини - простий у догляді та стійкий до ультрафіолетового випромінювання - рекомендується монтаж врівень з підлогою - вага: 31,8 кгПрямокутний душовий піддон білого кольору від бренду Kermi із серії Koralle. Розміри виробу 80х100х3 см. Душовий піддон простий у догляді та стійкий до УФ-випромінювання. Матеріал виробу - високоякісний мінеральний ма
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 100 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Koralle |
| Матеріал | Konglomerat |
- Ціна: 19 002 ₴



