Піддон Omnires Merton білий глянець 80x80см Merton80/Obp

- В наявності
- Код: 93344706
11 772 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Omnires Merton 80X80Cm Білий Глянець (Merton80/Obp). Душові піддони - це ключовий елемент кожної ванної кімнати, який не тільки виконує практичну функцію, але й впливає на вигляд і оформлення простору. Omnires Merton 80x80 см. в. білому глянці. це модель, яка вирізняється сучасним дизайном та функціональністю. Вибір відповідного піддону має величезне значення для комфорту використання та естетики інтер'єру, тому варто приділити увагу його характеристикам. Матеріал і виконання. Піддон акриловий. Omnires Merton. був виготовлений з сучасного матеріалу. акрилового. , який характеризується...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omnires |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 см |
| Глибина | 2,5 см |
| Довгий бік | 80 см см |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Мoдель | Merton |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 11 772 ₴

