Кухонна мийка Blanco Subline 500-If/A Steelframe Silgranit 526000

- В наявності
- Код: 92760657
60 823 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. BLANCO SUBLINE 500-IF/A SteelFrameSILGRANIT - елегантна рама з нержавіючої сталіУ вартість входить: переливна та зливна арматура, що забезпечує більше місця в шафі, пробка з фільтром InFino 3 ½ дюймаДані:Композитні мийки та чаші SILGRANIT® на 80% складаються з натурального граніту в поєднанні з керамікою, акрилом і кольоровими пігментами для досягнення виняткових властивостей і гарного зовнішнього вигляду.Поєднання красивого дизайну та вражаюче міцної поверхні, що легко миється, робить композитну мийку SILGRANIT чудовим вибором. Чаша раковини витримає такі щоденні випробування, як подряпини від столових приборів, розморожування їжі та контакт з окропом. Silgranit - справжній герой на кухні. Він нейтральний у контакті з їжею та водонепроникний, що також робить його особливо легким у чищенні. Мийка або чаша з Silgranit - ідеальний вибір, щоб полегшити повсякденну роботу на кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Повзунок | 54,3 cm |
| Коротка сторона | 51 см |
| Мoдель | Supra 500-IF/A |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 60 823 ₴




