Піддон для душової кабіни Polimat Fresco 00456

- В наявності
- Код: 92100065
21 233 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Піддон Fresco прямокутний білий 120х80х1,3х2,5 см підлога матовий
Виробник: Polimat
Модель: 00456
Піддон Fresco прямокутний Білий 120х80х1,3х2,5 см підлоговий матовий
Душовий піддон Fresco виготовлений з мінерального композиту найвищої якості. Міцність, гладкість і легкість очищення гарантують комфортне використання. Новий душовий піддон виглядає унікально!
Можливість підрізання під певний розмір; Можливість встановлення душового піддону на підлогу; Можливість встановлення піддону врівень з підлогою;Функції продуктуРозміриПоверхня душових піддонів виключно гладка, рівномірного білосніжного кольору, адже сировина для виробництва наших моделей отримана від кращих європейських виробників!
М'яко профільовані краї та вигини позитивно впливають на комфорт користування ванною, душовим піддоном або раковиною, а також перевагою матеріалу є його легкість.
Акрилові вироби довго зберігають температуру води, що особливо важливо під час купання. Багато людей люблять приймати довші гарячі ванни, і додавання води лише розсіює розслаблення. Крім того, це економить воду та енергію!Каркас/ніжки входят
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polimat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 120 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Fresco |
| Матеріал | Kompozyt |
- Ціна: 21 233 ₴
