Душовий піддон Polimat Goliat 120x90x3x14 00015

- В наявності
- Код: 92099832
13 490 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Прямокутний піддон Goliat 120x90x3x14 компактний. Виробник: Polimat. Модель: 00015. Polimat Прямокутний піддон Goliat 120x90x3x14 компактний. Прямокутні піддони - це ідея для тих, хто має трохи більше місця для душової кабіни. Розміри цих піддонів зроблять ваш душ дуже просторий і зручний. Акриловий піддон призначений для сучасних ванних кімнат, в комплекті з монтажним набором та сифоном. Виконаний з високоякісного санітарного акрилу товщиною 5 мм. Пропонуємо вам комплект з красивим піддоном Goliat 120x90x3x14 см. зі...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polimat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 cm мм |
| Глибина | 3 cm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті, Сифон у комплекті |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Goliat |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 cmм |
- Ціна: 13 490 ₴
