Біокамін Infire 2Side 1200

- В наявності
- Код: 91935216
60 496 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Біокамін для вбудовування INFIRE 2SIDE 1200 vis a vis. Біокамін INFIRE 2 SIDE 1200. INFIRE. це польська компанія, що спеціалізується на виробництві сучасних. біокамінів. Місією INFIRE є створення можливості насолоджуватися теплом домашнього вогнища в кожному інтер'єрі. Для виробництва своїх пристроїв. INFIRE. використовує тільки матеріали найвищої якості, що гарантує безпечне використання та неповторний дизайн. Біокамін для вбудовування. INFIRE 2 SIDE 1200. з двостороннім видом вогню (vis a vis) дозволяє насолоджуватися видом полум'я в двох приміщеннях одночасно. Стандартно біокамін...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infire |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 29 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Марка | Infire |
| Матеріал | Порошкова пофарбована сталь |
| Об'єм біокартриджа | 2 л |
| Тип | Підлогові |
- Ціна: 60 496 ₴
