Душова кабіна без піддону Radaway Nes Ptj 90x90см хром 100520000101L+100529000101

- В наявності
- Код: 91539050
37 806 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Radaway Nes Ptj 90X90Cm Chrom 100520000101L+100529000101. Душові кабіни стали невід'ємним елементом сучасних ванних кімнат, поєднуючи в собі функціональність, естетику та комфорт. Серед широкого асортименту доступних моделей вирізняється модель Radaway Nes, яка вражає як елегантним дизайном, так і практичними рішеннями. Завдяки різноманітності варіантів, кожен знайде ідеальну кабіну, яка чудово впишеться в оформлення ванної кімнати. Ключові характеристики продукту. Обираючи модель, можна розраховувати на ряд переваг, які суттєво впливають на комфорт використання та естетику...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 90 см |
| Довгий бік | 90 см см |
| Конструкція | Без піддона |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Оздоблення скла | Матова |
| Тип | П'ятикутні |
| Тип входу | Складані двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 37 806 ₴




