Душовий піддон Polimat Karen 70x70x22 00209

- В наявності
- Код: 9133578
7 992 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Полімат Карен 70x70x22 00209Виробник: PolimatСерія: КаренКод товару: 00209Колір: білийФорма: прямокутна/квадратнаРозміри: 70 х 70 смЗагальна висота: 36 смВисота краю: 3,5 смГлибина: 22 смМатеріал: акрилДіаметр зливу: 50 ммГарантія виробника: 10 роківДоповнити:- Чохол Polimat Karen Acrylic для квадратного піддону, білий 00210- Душовий сифон 6103045- Душовий сифон 6103010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polimat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 70 cm |
| Діаметр зливу | 50 mm мм |
| Коротка сторона | 70 cm см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 7 992 ₴



