Душовий екран Radaway Nes 8 чорний правий 80x150см профіль чорний мат 100610805401R

- В наявності
- Код: 91093290
22 308 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Односекційний душовий екран Nes 8 Black PNJ I 80x150 см: Пропонуємо односекційний душовий екран-розсувний Nes 8 Black PNJ I 80x150 см у правому виконанні зі прозорим склом. Серія Nes 8 Black створена для тих, хто цінує сучасний дизайн та високу якість виконання. Чорні елементи нададуть простору виразності та підкреслять характер ванної кімнати. Чорні лінії, характерні для моделей Frame і Factory, виконані керамічною фарбою. Завдяки поєднанню декору зі склом в процесі загартування, екран вирізняється міцністю,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 см |
| Заповнення | Стекло |
| Колір скла | Прозорий |
| Кріпити | Праве |
| Кількість частин | 1 |
| Матеріал | Стекло |
| Товщина скла/скла | 8 мм мм |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 22 308 ₴


