Піддон для душової кабіни Novellini Kali A Mns13080630

- В наявності
- Код: 91076195
13 897 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Піддон прямокутний Novellini Kali A 80x130 MNS130806-30Серія душових піддонів Kali A відрізняється інноваційністю та естетичним дизайном.Плоске, гладке дно та низький край ідеально підходять до високих душових кабін Novellini.Душові піддони Novellini Kali виробляються в Італії та гарантують найвищу якість виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novellini |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 130 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Kali |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 13 897 ₴

