Душова кабіна без піддону Radaway Nes Black Ptj 100x90 хром 100520005401R+100527005401

- В наявності
- Код: 90660234
43 029 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Кабіна Nes Black PTJ 100x90x200 RADAWAY Права. Предметом продажу є п'ятикутна душова кабіна. NES BLACK PTJ у правому варіанті. у прозорому склі з профілями чорного кольору. без піддону. На іншій нашій аукціоні можна придбати. лівий. варіант цієї кабіни. Зображення поруч є лише ілюстративним і не відображає реальних розмірів кабіни. Кабіна має всі компоненти, необхідні для монтажу як. з пороговою планкою. так і. без порогової планки. Кабіни. NES. можна встановити як на піддонах, так і безпосередньо на підлозі. Серія. Nes Black. це сучасний дизайн і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 90 см |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Radaway |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 43 029 ₴









