Душова кабіна Radaway Essenza Pro чорна 120x80см 100970805401L+100981200101

- В наявності
- Код: 90345377
56 427 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. УВАГА !!! Кабіна складається з дверей шириною 80 см лівих та стаціонарної стінки шириною 120 см. Натисніть і перевірте нашу компанію: ESSENZA PRO BLACK KDJ. Серія Essenza Pro призначена для людей, які шукають комфортні та сучасні рішення, що проектуються на основі найновіших трендів оформлення. Монтаж до стіни за допомогою системи кліпс та елегантні деталі надають кабіні легкості, гармонійно формуючи простір кожної ванної кімнати. Переваги кабіни Essenza PRO BLACK KDJ: Двері, що відкриваються назовні, виконані з загартованого скла товщиною 6 мм – забезпечують безпеку...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Довгий бік | 120 см |
| Коротка сторона | 80 см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Прямокутні |
| Тип входу | Складані двері |
| Товщина скла | 6 мм |
- Ціна: 56 427 ₴









