Душова кабіна без піддону Radaway Essenza Pro Black Kdj 110x80 чорний 100971105401R+100980800101

- В наявності
- Код: 90345349
57 123 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. УВАГА !!! Кабіна складається з дверей шириною 110 см правих та стаціонарної стінки шириною 80 см. Натисніть і перевірте нашу компанію: ESSENZA PRO BLACK KDJ. Серія Essenza Pro призначена для людей, які шукають комфортні та сучасні рішення, що проектуються на основі найновіших трендів оформлення. Монтаж до стіни за допомогою системи кліпс та елегантні деталі надають кабіні легкості, гармонійно формуючи простір кожної ванної кімнати. Переваги кабіни Essenza PRO BLACK KDJ: Двері, що відкриваються назовні, виконані з загартованого скла товщиною 6 мм – забезпечують безпеку...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 80 см |
| Довгий бік | 110 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Прямокутні |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 57 123 ₴









