Кабіна душова Radaway Essenza Pro Black без піддону 90Lx80R чорна 100950905401L+100950805401R

- В наявності
- Код: 90345245
63 816 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Radaway Essenza Pro Black PDD 90Lx80R Чорний 100950905401L+100950805401R. Душова кабіна. Radaway Essenza Pro Black PDD. це елегантний елемент кожної ванної кімнати, який поєднує. сучасний дизайн. з практичними рішеннями. У сьогоднішній час, коли все більше людей звертає увагу на естетику інтер'єрів, вибір відповідної моделі душу стає ключовим. Цей продукт вирізняється не лише своєю функціональністю, але й. високою якістю виконання., що робить його ідеальним рішенням для людей, які шукають сучасні та комфортні варіанти. Матеріали та оздоблення. Кабіна...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 80 см |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 63 816 ₴









