Душова кабіна без піддону Radaway Essenza Pro Gold Pdd 80x90 права Easy Clean 100950800901L+100950900901R

- В наявності
- Код: 90345241
72 778 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Radaway Essenza Pro Gold PDD 80Lx90R Easy Clean 100950800901L+100950900901R. Душова кабіна. Radaway Essenza Pro Gold PDD. це ідеальне поєднання. сучасного дизайну. комфорту. та. функціональності. Завдяки ретельно продуманій конструкції та використаним матеріалам, ця модель стає не лише практичним елементом обладнання ванної кімнати, але й елегантним акцентом, який підкреслить стиль будь-якого інтер'єру. Обираючи цю кабіну, ви отримуєте продукт, який задовольнить вимоги навіть найвимогливіших користувачів. Матеріали та оздоблення. Кабіна виготовлена з. загартованого...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
- Ціна: 72 778 ₴









