Душова кабіна Radaway Essenza Pro Pdd 100x100 хром 100951000101L+100951000101R

- В наявності
- Код: 90345231
54 839 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Radaway Essenza Pro PDD 100x100 Chrom 100951000101L+100951000101R. Душові кабіни - це ключовий елемент сучасних ванних кімнат, які поєднують зручність з привабливим дизайном. Їх різноманітність дозволяє кожному знайти ідеальне рішення для свого інтер'єру. Серед доступних продуктів модель Radaway Essenza Pro PDD вирізняється не лише функціональністю, але й елегантним виглядом. Це відмінний вибір для людей, які цінують естетику та комфорт у повсякденному використанні. Особливості та переваги. Душова кабіна з серії Essenza Pro була спроектована з думкою про високу якість виконання...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Марка | Radaway |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 54 839 ₴









