Ванна Besco Intima Duo Slim 170x125см WAID170SL

- В наявності
- Код: 89546246
26 246 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Besco Intima Duo Slim. ___________________________________. Акрилова асиметрична ванна. це одне з найчастіше обираних рішень для оформлення ванної кімнати. Зазвичай за ванною цього типу говорить, перш за все, той факт, що завдяки своїй формі її можна надзвичайно легко підігнати до інтер'єру практично будь-якої ванної кімнати, часто повністю використовуючи ніші, що обмежують свободу вибору окремих елементів обладнання. Невелика площа санітарних приміщень часто змушує власників обирати лише душову кабіну. З іншого боку, коли ми маємо відповідно...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55,5 см мм |
| Довжина: | 170 см |
| Мoдель | Intima |
| Марка | Besco |
| Матеріал | Акрил |
| Об'єм | 267 L мл |
| Орієнтація ванни | Ліва |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Тип | Асиметричні |
| Форма | Кутова |
| Ширина | 125 см мм |
- Ціна: 26 246 ₴






