Душова кабіна без піддону Sanswiss Solino 90x90 чорний мат Solf1G09000607+Solf1D09000607

- В наявності
- Код: 89494430
48 685 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. SANSWISS SOLINO KABINA SOL1G + SOL1D РОЗМІР : 90X90. СКЛАДАЄТЬСЯ З. - ЛІВІ ДВЕРІ 90 СМ + ПРАВІ ДВЕРІ 90 СМ. - ЧОРНИЙ МАТОВИЙ ПРОФІЛЬ. - ПРОЗОРЕ СКЛО З ЗАХИСНИМ ПОКРИТТЯМ. - ДВЕРІ, ЩО ВІДКРИВАЮТЬСЯ НАЗОВНУ І ВНУТРІШ. - КАТАЛОГОВИЙ НОМЕР : SOL1G09000607+SOL1D09000607. ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРОДУКТ ШВЕЙЦАРСЬКОЇ КОМПАНІЇ SANSWISS. - ШИРИНА ЛІВИХ ДВЕРЕЙ 900 ММ. - ШИРИНА ПРАВИХ ДВЕРЕЙ 900 ММ. - ТОЛЕРАНТНІСТЬ МОНТАЖУ ВІД НОМІНАЛЬНОГО РОЗМІРУ ПРИ МОНТАЖІ НА БРОДЗИКУ. СКЛАДАЄ - 17 ММ + 0 ММ. - ПРИ МОНТАЖІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО НА ПЛИТКАХ ПРОСИМО КОРИСТУВАТИСЯ РОЗМІРАМИ, ВКАЗАНИМИ В ТАБЛИЦІ НИЖЧЕ. -...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 90 см |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Оздоблення скла | Матова |
| Тип | Квадратні |
| Тип входу | Складані двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 48 685 ₴


