Кухонна мийка Smeg VSTR40CUX

- В наявності
- Код: 89381059
33 777 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. МИЙНИК SMEG VSTR40CUXСімейство продуктівРаковинаТипОдноразове натискання MisaКількість камер1Лінія дизайнуУніверсальнийТип розробкиПризупиненоТИПСімейство продуктів:Тип:Матеріал:Нержавіюча стальРозміри раковини:40 смКількість камер:Код EAN:8017709276843ЛІНІЯ ДИЗАЙНУЛінія дизайну:УніверсальнийСерія:МіраКол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Повзунок | 44 cm |
| Додаткова інформація | Немає |
| Коротка сторона | 44 см |
| Мoдель | VSTR40CUX |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 33 777 ₴


