Кухонна мийка PYRAMIS CAMEA 79x50 (070058501)

- В наявності
- Код: 89191940
12 782 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Врізна в стільницю — це класичний спосіб встановлення кухонної мийки. Потрібно лише вирізати в стільниці отвір відповідного розміру і закріпити в ньому мийку за допомогою спеціальних гачків. Ця модель виготовлена з граніту, який відрізняється винятковою міцністю. Це робить раковину стійкою до різких перепадів температури, подряпин і забруднень, спричинених щоденним використанням. Ця модель виготовлена з піраграніту, який є міцним, стійким до тріщин і естетично привабливим. Ця мийка оснащена зливом, який стане в нагоді під час повсякденної роботи на кухні. Ви можете поставити вимитий посуд на сушарку, використовувати її як місце для розморожування м’яса, фруктів чи овочів і навіть поставити на неї гарячі каструлі та сковорідки.НАЙВАЖЛИВІШІ ПАРАМЕТРИ:ОбладнанняІнструкції зі складання та використанняЕлементи, необхідні для складанняГАРАНТІЯ30 РОКІВ (за даними поручителя)ГАРАНТІЯГАРАНТІЯ НЕ ПОШИРУЄ- неправильне встановлення- невідповідний або несумісний з інструкціями з використання- невідповідний або несумісний з інструкціями з обслуговування- витрати на демонтаж та повторний монтаж раковини у разі несправності та заміну раковини на нову- дефекти, при яких структура пошкодження раковини свідчить про механічні пошкодження під час транспортування або встановлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 50 cm см |
| Повзунок | 79 cm |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
- Ціна: 12 782 ₴

