Кухонна мийка Smeg VSTR50CUX

- В наявності
- Код: 87430782
34 894 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. МИЙКА SMEG VSTR50CUXСімейство продуктівРаковинаТипОдноразове натискання MisaКількість камер1Лінія дизайнуУніверсальнийТип будівліПризупиненоТИПСімейство продуктів:Тип:Матеріал:Нержавіюча стальРозміри раковини:50 смКількість камер:Код EAN:8017709276850ЛІНІЯ ДИЗАЙНУЛінія дизайну:УніверсальнийСерія:МіраКолір:МідьОздоблення:PVD щіткаТип нержавіючої сталі:AISI304Отвір для змішувача/попередньо вирізаний отвір для змішувача:Без отвору для акумулятораТип конструкції:ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИШирина (мм):542 ммРозмір вирізу під монтажем (мм):404*504 ммДіаметр отвору змішувача:35 ммКількість кліпів:8Тип кліпу:Затиск під кріпленняХарактеристики PVD покриття:Товщина покриття, екологічно чисте, легко миється, гіпоалергеннеВстановлення в базу:60 смКАМЕРАТип камери:Мінімальний радіусРозміри камери, ШxГxГ (мм):500 x 400 x 200 ммТовщина камери (мм):1 ммГлибина камери (мм):200 ммРадіус закруглення камери (мм):15 ммПередача:Так, врівень зі стільницеюПоложення зливу:На стініДіаметр зливу:3,5"ЛОГІСТИЧНА ІНФОРМАЦІЯРозміри виробу (мм):200x542x442 ммВага нетто (кг):4500 кгДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ_x000D_ Подрібнювач відходів SMEG KITFD100_x000D_ з того часу 1424,00_x000D_ злотих_x000D_ SMEG DB34_x000D_ з того часу 368.10_x000D_ злотих_x000D_ SMEG 3713_x000D_ з того часу 39,67_x000D_ злотих_x000D_ SMEG 3712_x000D_ від
49.00_x000D_ злотий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Повзунок | 54,2 cm |
| Додаткова інформація | Немає |
| Коротка сторона | 44,2 см |
| Мoдель | VSTR50CUX |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 34 894 ₴


