Душовий піддон Ideal Standard Hotline New, квадратний 80 см (K276601)

- В наявності
- Код: 86559891
9 318 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. •- розміри: 80 x 80 см - висота: 8 см - глибина душового піддону 65 мм - злив: 90 мм - колір: білий - комплектується сифоном TEMPOPLEX 90 мм - матеріал: акрил• Білий квадратний душовий піддон від бренду Ideal Standard із серії Hotline. Розміри виробу 80 х 80 х 8 см, глибина 65 мм. Душовий піддон комплектується сифоном TEMPOPLEX 90 мм. Виріб виготовлено з акрилу. Товар надійно виготовлений, купуючи його, ви отримуєте гарантію довгострокового використання.• Радимо також ознайомитися з усім асортиментом продукції торгової марки Ideal Standard та асортиментом товарів інших виробників, які є також у наша пропозиція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 80 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Hotline New |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 9 318 ₴
