Піддон для душової кабіни Ideal Standard Hotline New K276701

- В наявності
- Код: 86559890
9 920 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. •- колір: білий - розміри: 90 х 90 см - висота: 8 см - глибина душового піддону 65 мм - слив: 90 мм - комплектується сифоном TEMPOPLEX 90 мм - матеріал: акрил• Білий квадратний душовий піддон від бренду Ideal Standard із серії Hotline. Розміри виробу 90 х 90 х 8 см, глибина 6,5 см. Душовий піддон комплектується сифоном TEMPOPLEX 90 мм. Матеріал виробу – високоякісний акрил.• Надійна робота виробу гарантує його довготривале та безвідмовне використання.• Також радимо ознайомитися з усім асортиментом продукції торгової марки Ideal Standard та асортимент продукції інших виробників також доступний у нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 90 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Hotline New |
- Ціна: 9 920 ₴
