Стінки для душових кабін New Trendy Walk In EXK-0221+EXK-0226

- В наявності
- Код: 86286304
36 730 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. розміри: 90x23x200 см. скло: прозоре покриття 8 мм Active Shield
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 90 cm |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
- Ціна: 36 730 ₴
