Конструктор Playmobil 70147 City Action Рятувальний човен з двигуном

- В наявності
- Код: 86200587
3 728 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Playmobil 70147 City Action Guard Rescue Boat With Engine До обладнання пожежників входить не просто пожежна машина, їм часто доводиться виконувати рятувальні операції на воді. Тоді вам знадобиться рятувальний катер пожежної бригади 70147 від Playmobil! Набір, що складається з пожежного катера, необхідного для проведення рятувальної операції на морі. Човен має лебідку, знімний дах і трос з гаком для фіксації човна при стоянці біля основи. На воді пливе пожежний катер з підводним двигуном. Набір доповнений тематичними аксесуарами, серед яких: рятувальний круг, мегафон, драбина тощо. Діти можуть грати з цим набором самост
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Playmobіl |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 39 cm |
| Вік | 4 lata+ |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Глибина паковання | 18 cm |
| Двигун із приводом | Немає |
| Доля | Uniwersalne |
| Код виробника | 70147 |
| Кількість елементів | 70 |
| Кількість фігур | 2 |
| Мoдель | 70147 |
| Популярний серіал | Playmobil City Action |
| Посібник доступний онлайн | Да |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Характер | Немає |
| Цеглини, сумісні з іншими наборами. | Да |
| Ширина паковання | 17 cm |
- Ціна: 3 728 ₴




