Піддон для душової кабіни Polimat West New 00327

- В наявності
- Код: 85879993
16 193 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Піддон напольний 120х100х1,5х5 WEST New чорний + решітка хромВиробник: PolimatМодель: 00327^00357Піддон Polimat підлоговий 120x100x1,5x5 WEST New чорний + решітка хромДушовий піддон West додасть вашій ванній кімнаті неповторний характер. Він має гарний дизайн, металева решітка додає елегантності, а прямокутний розмір є ідеальним рішенням для спільного купання.Душові піддони, розміщені на підлозі, є ідеальним рішенням для тих, хто хоче спроектувати душ як природне продовження підлоги та підкреслити елегантність ванної кімнати за допомогою більш довгих скляних панелей, які можуть починатися прямо над підлогою. Акриловий душовий піддон для сучасних ванних кімнат, в комплекті з сифоном. Виготовлений з високоякісного санітарного акрилу товщиною 5 ммПіддон стійкий до подряпин, довго зберігає температуру води, а гладка поверхня дозволяє легко підтримувати в чистоті та не жовтіє.Всі душові піддони польського виробника Polimat.Особливості продукту:Розміри:Акрил найвищої якостіАкрилові вироби POLIMAT відрізняються міцністю та довговічністю.Поверхня душових піддонів виключно гладка, рівномірного білосніжного кольору, тому що сировину для виробництва наших моделей отримують від кращих європейських виробників!М'яко профільовані краї та вигини позитивно впливають на комфорт користування ванною, душовим піддоном або раковиною
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polimat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 120 cm |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | West New |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 16 193 ₴
