Піддон для душової кабіни Novellini City R MNQ8010014S30

- В наявності
- Код: 85879771
13 753 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Піддон душовий напівкруглий Novellini City 80х100 білий MNQ8010014D-30Інтегрований акриловий піддон Novellini City R80x100 білий, висота 14 см, радіус 550, асиметричний правий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novellini |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 100 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | City |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 13 753 ₴
