Конструктор Magformers Klocki Basic 30El.

- В наявності
- Код: 85634593
4 174 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Магформери Klocki Basic 30El.Сертифікати та безпекаТип і матеріалВміст множини та кількість елементівРівень складності складанняДодаткові елементиВідповідний вік користувачаРозміри та вагаОсновні функції продукту?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magformers |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 kg |
| Висота паковання | 24,1 cm |
| Вік | 3 lata+ |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Глибина паковання | 5,1 cm |
| Двигун із приводом | Немає |
| Доля | Uniwersalne |
| Код виробника | 5115897 |
| Кількість елементів | 30 |
| Кількість фігур | 0 |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Характер | Немає |
| Цеглини, сумісні з іншими наборами. | Да |
| Ширина паковання | 28,9 cm |
- Ціна: 4 174 ₴
