Душовий піддон Radaway Kyntos F білий 150x90см Hkf1509004

- В наявності
- Код: 84252703
28 490 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. RADAWAY Kyntos F мармуровий прямокутний піддон 150x90 см. Сучасний прямокутний піддон RADAWAY Kyntos F виготовлений з мармурового агломерату, що має структурну, антибактеріальну поверхню з антиковзкими властивостями. Варіант продукту. Перший бік: 150 см. Другий бік: 90 см. Найважливіші характеристики продукту. душовий піддон виготовлений з найвищої якості мармурового агломерату. ексклюзивний та елегантний дизайн. висота лише 30 мм. піддон доступний у двох кольорових варіантах: білому та антрацитовому. легкий у догляді. завдяки антибактеріальному...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 4 cm мм |
| Довгий бік | 150 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Kyntos F |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Прямокутні |
| Ширина | 150 cmм |
- Ціна: 28 490 ₴



