Душовий піддон Radaway Teos F 180x80см білий Htf1808004

- В наявності
- Код: 84252642
36 258 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Radaway Teos F 180X80Cm Biały (Htf1808004). Піддони - це ключовий елемент кожної сучасної ванної кімнати, що поєднує в собі функціональність та естетику. Вибір відповідної моделі впливає не лише на комфорт щоденного використання, але й на загальний вигляд інтер'єру. Пропонуємо модель Radaway Teos F, яка вражає елегантним дизайном та використанням сучасних матеріалів. Матеріал і розміри. Модель Teos F виготовлена з високоякісного мармурового конгломерату, що забезпечує їй не лише елегантний вигляд, але й велику міцність. Цей матеріал стійкий до вологи...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 cm мм |
| Довгий бік | 180 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Teos F |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 180 cm мм |
- Ціна: 36 258 ₴









