Піддон для душової кабіни Kaldewei SUPERPLAN 44734804-30-01

- В наявності
- Код: 8394909
51 008 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Виробник: Kaldewei
Серія: Суперплан
Код товару: 447348043001
Колір: Білий
Розміри: 90 х 120 х 2,5 см
Поверхня очищена
Матеріал: емальована сталь
Форма: прямокутна/квадратна
Дизайн: Сучасний
Діаметр зливу: 9 см
Висота краю: 3,2 см
З опорою з пінополістиролу
Загальна висота з переноскою: 12 см
Унікальна, елегантна форма
Дуже плоский, глибиною 2,5 см, ідеально підходить для встановлення врівень з підлогою
Зливна кришка вбудована в душовий піддон (тільки в поєднанні з сифоном KA 90)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaldewei |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 120 cm |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 80 см |
| Матеріал | Stal |
- Ціна: 51 008 ₴
