Водонагрівач Ariston PRO1 R 100 VTD 1,8K PL EU 3201909

- В наявності
- Код: 83861821
18 883 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. ЕЛЕКТРИЧНІ НАГРІВАЧІ ВОДИ (БОЙЛЕР). ARISTON PRO1 R VTD 100. Нагрівачі серії PRO1 оснащені технологіями WaterPlus та TitanShield. Pro1 в характерному італійському дизайні, який був посилений можливістю гнучкої установки, завдяки вузьким, вертикальним та горизонтальним версіям забезпечує ідеальне відповідність до кожної квартири. ПЕРЕВАГИ ТА КОРИСТЬ. модель з змійовиком. технологія. WaterPlus: до 16*% більше гарячої води. ручне та точне налаштування температури. міцний ізоляційний матеріал (пінополіуретан). збільшена магнієва анода. бак нагрівача покритий титановою емаллю...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | C |
| Мoдель | Pro1 R VTD |
| Марка | Ariston |
| Об'єм | 100 мл |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Потужність | 1.8 кВт |
| Тип | Електричний |
- Ціна: 18 883 ₴



