Кухонна мийка Kernau Kgs H 60 1B Pure White

- В наявності
- Код: 83474322
12 716 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. KGS H 60 1B ЧИСТО БІЛИЙ
Переваги
ГРАНІТ
АВТОМАТИЧНА КАП
СТІЙКИЙ ДО ДРЯПИН
СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНИХ УДАРІВ Гранітна мийка KGS H 60 1B від Kernau кольору Pure White відрізняється винятковою міцністю, що підтверджується 10-річною гарантією. Мийка також доступна в таких кольорах: білий, старобілий, пісочний, натуральний бежевий, сірий металік, графітовий, чорний металік. Раковина з цієї лінійки має зручну автоматичну пробку, завдяки якій не потрібно занурювати руку у воду, щоб спорожнити раковину. Завдяки зливу 3 і 1/2" ми можемо дуже ефективно зливати воду з камери. Крім того, мийка має високу стійкість до термічного удару, що дозволяє комфортно використовувати мийку на кухні. Нам не потрібно турбуватися про її пошкодження, якщо влити в раковину гарячу рідину. Матеріал, з якого зроблена раковина, – дуже міцний і міцний.ТЕХНОЛОГІЇ
ЗЛИВ 3 1/2
АВТОМАТИЧНА КРИШКА
ВИСОКА ГЛИБИНА КОМІРКИ
ГРАНІТ
СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ
СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Повзунок | 56 cm |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Ширина камери | 38 cm |
- Ціна: 12 716 ₴

