Душова кабіна без піддону Radaway Nes Kds II 120x75 100331200101L+100400750101

- В наявності
- Код: 82871092
44 066 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Натисніть і перевірте нашу компанію: NES KDS II. Переваги кабіни Nes KDS II: Розпашні двері - виготовлені з 6 мм загартованого скла. Елегантні хромовані деталі. Система кріплення за допомогою профілів, що дозволяють вирівнювати кривизну стіни до 15 мм. Підпори, що забезпечують стабільну конструкцію кабіни. Трубний завіс з інноваційною системою позиціонування дверей. Механізм підйому і опускання дверей запобігає пошкодженню ущільнювача і гарантує тиху і безвідмовну роботу. Покриття Easy Clean – оптимально захищає від забруднень і полегшує підтримання кабіни в чистоті. Захист ShowerGuard® -...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 75 см |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 75 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Складані двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 44 066 ₴
