Душова кабіна без піддону Radaway Nes Kdj B 100x70 100251000101L+100390700101

- В наявності
- Код: 82870984
38 869 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна NES KDJ B 100(двері)x80x200 права компанії: Продуктом продажу є душова кабіна. NES KDJ B 100(двері)x80x200см права. у прозорому склі без піддону. Двері мають розмір 100см, бічна стіна має розмір 80см. Наведене зображення є лише ілюстративним і не відображає реальних розмірів кабіни. На іншому нашому аукціоні можна придбати також лівий варіант цієї кабіни. Кабіну. NES KDJ B. можна встановити як на піддонах, так і безпосередньо на підлозі. Серія кабін. Nes. характеризується сучасним дизайном і елегантністю, які з одного боку захоплюють...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 70 см |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Прямокутні |
| Тип входу | Складані двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 38 869 ₴









