Шторка для ванни Radaway Essenza New Pnd Ii 140см 10002140-01-01L

- В наявності
- Код: 82866145
26 272 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Radaway Essenza New Pnd Ii 140Cm 10002140-01-01L. Перегородка для ванны. Radaway Essenza New Pnd Ii. це сучасне і практичне рішення, яке набирає популярності у ванних кімнатах. Завдяки йому користування ванною стає більш комфортним, а щоденні гігієнічні ритуали набувають приємності. Перегородка. ефективно захищає від розбризкування води, що дозволяє підтримувати ванну кімнату в чистоті та порядку. Ці продукти чудово підходять як для малих, так і для більших ванних кімнат, пропонуючи різноманітні варіанти монтажу та стилів, які можна підібрати до індивідуальних потреб...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір скла | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кріпити | Ліве |
| Кількість частин | 2 |
| Матеріал | Стекло |
| Наповнення | Стекло |
| Товщина скла | 6 мм |
- Ціна: 26 272 ₴






