Душовий піддон Schedpol Cameron 70x100 3St.C1P-70100

- В наявності
- Код: 82303069
13 884 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Колекція Schedline Schedpol CAMERON прямокутний піддон 70x100 см. Прямокутний класичний піддон CAMERON з пропозиції колекції Schedline, виготовлений за технологією Stabilsound та з інтегрованою передньою панеллю. Найважливіші характеристики продукту. класичний піддон прямокутний 70x100 см. білого кольору. висота 120 мм. отвір для сифона діаметром 90 мм. корисна. глибина піддону 25 мм. призначений. для монтажу безпосередньо на підлозі або для вбудовування в підлогу, що гарантує безпороговий доступ до душової зони. гладка поверхня з блискучим блиском, що полегшує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 смм |
| Глибина | 2 смм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Коротка сторона | 70 см см |
| Мoдель | Cameron Smooth White |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 13 884 ₴
