Піддон Schedpol Erida 100x100 3Sp.E4O-100100

- В наявності
- Код: 82303044
22 308 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Nr kat. 3SP.E4O-100100. Довжина: 100cm. Ширина: 100cm. Радіус: R55. Висота: 5 cm. Глибина: 2 cm. Форма: півкругла. Матеріал: композит Stonicryl®. Колір: білий. Магнітна накладка: композит Stonicryl®. Спосіб монтажу: в підлозі, на підлозі. Діаметр зливу: 90 mm. Гарантія: 15 років. Серія має стильну магнітну накладку зливу, розташовану вздовж довшої сторони. Завдяки використанню технології Stabilsound Plus ® піддони цієї серії заповнені та герметизовані знизу, тому не вбирають вологу, що усуває появу алергенних грибів чи цвілі. Ваша зона...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 см |
| Глибина | 2 смм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Мoдель | Erida |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
- Ціна: 22 308 ₴







