Біокамін Simple Fire Frame 1800 чорний

- В наявності
- Код: 82302429
50 522 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Біокамін SIMPLE fire FRAME 1800 ЧОРНИЙ СКЛО. Біокамін SIMPLE fire FRAME 1800 ЧОРНИЙ. SIMPLE fire. це польський виробник. біокамінів. що ставить на якість, безпеку та доступну ціну. Біокаміни SIMPLE fire. не вимагають димоходу, що дає можливість насолоджуватися справжнім вогнем скрізь, де установка традиційного каміна неможлива. Біокаміни SIMPLE fire. це також привабливий і різноманітний дизайн, який впишеться в будь-який інтер'єр. Рекомендованим паливом для. біокамінів SIMPLE fire. є рідке паливо INFIRE, що виготовляється на основі етилового спирту походження...
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 49 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Сталь із порошковим покриттям |
| Об'єм біокартриджа | 1 л |
| Тип | Підвісні |
- Ціна: 50 522 ₴
