Піддон для душової кабіни Roca Italia A3740Hj000

- В наявності
- Код: 81434950
11 443 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Roca Italia 80X80 90 A3740Hj000Основні функції продуктуМатеріал і довговічністьРозміри та підгонкаКолір і візерунокТип водовідведенняПротиковзання та безпекаВстановлення та аксесуариДодаткові функції?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 80 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Italia |
| Матеріал | Ceramika |
- Ціна: 11 443 ₴


