Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-0068

- В наявності
- Код: 81434939
35 930 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Нова модна душова кабіна Modus Black, висота 200 см, складається з однієї стінки EXK-0068, ширина 120 см - специфікаціяДоставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення.Обслуговування від дверей до дверей - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі виникнення несправності технік з обслуговування приїде до вашої ванної кімнати, щоб усунути несправність. Вам не потрібно нікуди відправляти товар, тому що весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість Продавців не гарантують таку послугу, що є великим мінусом!!!З послугою New Trendy "від дверей до дверей" ви будете спати міцно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 120 cm |
| Коротка сторона | 120 cm см |
| Мoдель | New Modus Black |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 35 930 ₴






