Коляска Lionelo Emma Plus Vivid, бірюзовий, спейсер (43UH5NE)

- В наявності
- Код: 81318089
7 590 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Характеристики:5-точкові ременіШвидка та проста збіркаРегульована спинка для положення лежачиЛегка та міцна конструкціяВеликий кошик для покупокМ'який матрацПіднос для батьків і дітейСумка включенаСильні амортизаториСертифікат SGS та ENПакет допомоги LioneloКупуйте безпосередньо у виробникаВисока якість, надійність і безпека коляски Emma_x000D_
підтверджує наданий сертифікат SGS. Продукт відповідає директиві EN 1888:2012._x000D_
Це додатково підтверджує спеціальний пакет Lionelo Assistance.Сімейні прогулянкиРегулювання спинкиБезступінчаста система регулювання спинки забезпечує свободу рухів_x000D_
зміна положення, щоб малюкові завжди було зручно - від сидячого до_x000D_
лежачи.Розширений дах з вікномПодовжений регульований капюшон забезпечує комфорт вашій дитині_x000D_
ще кращий захист від сонячного світла, дощу та вітру._x000D_
Завдяки прозорому віконцю батько може перевірити в будь-який момент_x000D_
дитині нічого не бракує.Корисний лотокНа передньому підносі є підставка для пляшок або чашок_x000D_
і місце для гри. Його можна легко демонтувати. Лоток є_x000D_
також додатковий захист від випадання з коляски.Зручність дитини та батьківПрактична сумкаУ набір входить спеціальна сумка, яку можна використовувати_x000D_
повісити на раму коляски або носити на плечі. Містка сумка має велику кишеню_x000D_
застібається на липучку та дві менші, закріплені ма
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Да |
| Вага (кг) | 8,5 kg |
| Висота в складеному вигляді | 35 cm см |
| Высота [см] | 100 cm |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Глибина розкладеної коляски | 96 cm |
| Длина [см] | 96 cm |
| Довжина після складання | 83 cm |
| Кількість коліс | 4 |
| Мoдель | Emma Plus |
| Максимальне навантаження | 15 kg |
| П'ятиточкові ремені безпеки | Да |
| Регулювання ручки | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Сидіння | Brak fotelika w zestawie |
| Складаний капюшон | Да |
| Швидке складання | Да |
| Ширина [см] | 51 cm |
| Ширина в складеному вигляді | 51 см |
| Ширина розкладеної коляски | 51 cm |
- Ціна: 7 590 ₴


