Коляска Lionelo Elia Oslo, чорний/білий, спейсер (WBS08)

- В наявності
- Код: 79780510
4 665 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Коляска Lionelo Elia Oslo Black WhiteВізок
Elia від Lionelo - коляска, ідеальна для тривалих прогулянок. Оснащений полегшеним
каркас, подовжений капюшон з додатковою вентиляційною частиною та чохол
ніжки перетворять кожну подорож на пригоду. Він призначений для дітей
вагою не більше 15 кг (6-36 місяців).Функції
товар: коляска
Коляска-парасолька на 5 точок
ремені безпеки з м'якими накладками, легкі
рамне гальмо,
механізм швидкого складання подвійної коляски,
поворотні передні колеса з можливістю блокування, амортизація
передні колесакишені
і безступінчатий кошик для покупок
регулювання спинки, знімна,
регульована пов'язка на голову
підніжкарозтягнута
будкаергономічний
ручки
комплект: москітна сітка, накидка на ноги, дощовикДані
Технічні: Розміри
коляска: 51 х 70 х 105 см Розміри
після складання: 23 x 36,5 x 105 см Розміри
колеса: 5,3 дюйма (13,5 см) Вага:
6 кгМатеріал:
Оббивка: 100% поліестер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокресло | Brak fotelika w zestawie |
| Амортизація | Да |
| Вага (кг) | 7 kg |
| Висота в складеному вигляді | 36 cm см |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Глибина коляски в розкладеному вигляді | 51 cm |
| Довжина після складання | 105 cm |
| Кількість коліс | 4 |
| Мoдель | Elia Oslo |
| Максимальне навантаження | 15 kg |
| П'ятиточкові ремені безпеки | Да |
| Складаний капюшон | Да |
| Складной | Parasolka |
| Чохол для ніг | Да |
| Швидке складання | Да |
| Ширина в складеному вигляді | 23 cm см |
| Ширина розкладеної коляски | 70 cm |
- Ціна: 4 665 ₴









