Стінки для душових кабін Sanswiss Easy Loft Attic Walk-In 100 Str4P1000669

- В наявності
- Код: 79223511
38 778 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. EASY BLACKWALK-IN 1000
????
Окрема бічна стінка SANSWISS Walk-In EASY Loft Attick Black Line
????
Особливості серії Walk In:
???????Стандартні розміри: 80, 90, 100, 120, 140 см.???Загартоване скло 8 мм???Профілі з матовим чорним покриттям???Скло 69 - Лофт Атик???Стандартні розміри - чорний шовкотрафаретний друк???Накладка на підвіконня, що захищає край під час монтажу в комплекті???Стабілізаційна планка довжиною 1250 мм включена???Встановлення праворуч і справа лівосторонній???Встановлення на душовий піддон або на підлогу???Настінний профіль з діапазоном регулювання???Покриття AQUAPERLE для легкого очищення в стандартній комплектації.???Модель також доступна у виконанні на замовлення.???
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 100 cm |
| Колір | Чорний |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Стан | Нове |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 38 778 ₴









