Душова кабіна без піддону Radaway Nes PDD II 80x100 100300800101L+100301000101R

- В наявності
- Код: 79144699
46 533 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Radaway Nes PDD II 80x100 100300800101L+100301000101R. Душові кабіни - це надзвичайно важливий елемент сучасних ванних кімнат, що поєднує в собі функціональність, комфорт і естетику. В епоху інтенсивного способу життя все більше людей обирають швидкі та розслаблюючі душі, що робить кабіни невід'ємною частиною щоденної рутини. Серед численних моделей, доступних на ринку, модель Nes PDD II вирізняється не лише сучасним дизайном, але й інноваційними рішеннями, які роблять її ідеальним вибором для будь-якої ванної кімнати. Матеріали та оздоблення. Модель Nes...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Radaway |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
- Ціна: 46 533 ₴
