Овальний стіл Halmar Sorbus білий

- В наявності
- Код: 78482977
25 823 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Halmar Стіл Розкладний Sorbus Білий. Продукт з підвищеною стійкістю до пошкоджень, яким є SORBUS стіл розкладний, стільниця – біла, це чудовий меблевий виріб для вимогливих клієнтів, які шукають модні, дизайнерські продукти за вигідною ціною. Цей овальний стіл має чотири довгі, стрункі ніжки, виконані з масиву дерева білого кольору, а стільниця складається з плити MDF та натуральної фанери, пофарбованої в колір сніжно-білого. Не вагайтеся ані хвилини і вже зараз зробіть замовлення на пропонований нашим столом! 3 переваги продукту SORBUS стіл розкладний, стільниця - біла. Функція легкого і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 77cm мм |
| Глибина | 100cm мм |
| Довжина: | 100cm мм |
| Додаткова інформація | Розсувний |
| Діаметр | 100cm |
| Колір стільниці | Білий |
| Мoдель | SORBUS-білий |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 200 |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Матеріал стільниці | Плита MDF |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Форма | Овальні |
| Цвет мебели | Білий |
| Ширина | 100cm мм |
- Ціна: 25 823 ₴






