Душова кабіна без піддону Polysan Easy Line 100x80 El2915

- В наявності
- Код: 78439365
27 452 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Polysan Easy Line 100X80 El2915. Душові кабіни відіграють ключову роль у сучасних дизайнах ванних кімнат, поєднуючи функціональність з естетикою. Модель Polysan Easy Line 100X80 El2915 - це відмінний вибір для тих, хто шукає елегантне, але також практичне рішення для своєї ванної кімнати. Пропонуючи ряд переваг, ця модель була розроблена з урахуванням комфорту користувачів і ідеально впишеться в різноманітні дизайни. При виборі відповідної кабіни варто звернути увагу на кілька ключових характеристик, таких як матеріали, розміри та спосіб монтажу. Матеріали і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polysan |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 см |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Мoдель | Easy Line |
| Оздоблення скла/скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
- Ціна: 27 452 ₴
