Раковина Alveus Amaro 130 Beton (9923381)

- В наявності
- Код: 76150751
13 162 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Гранітна раковина з однією чашею, вбудована в стільницюГранітна мийка виготовлена з високоякісного благородного матеріалу Granital. Завдяки поєднанню частинок граніту з високоякісною смолою раковина набуває чудової міцності та стійкості до високих температур. Гладка поверхня раковини приємна на дотик і проста в догляді.42 x 75 смТехнічні даніІнструкції з використання раковинСпосіб очищенняСпособи видалення плям і бруду:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 14 cm см |
| Повзунок | 75 cm |
| Коротка сторона | 42 cm см |
| Мoдель | Amaro |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
- Ціна: 13 162 ₴
