Раковина Alveus Amaro 30 Beton (9913381)

- В наявності
- Код: 76150749
7 598 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Гранітна раковина з однією чашею, вбудована в стільницюВключеноТехнічні даніІнструкція з використання раковин
Після використання раковини очистіть її від бруду та плям, промийте водою та висушіть чистою тканиною. Не використовуйте порошки з піском, соляну кислоту або засоби, що містять хлор, для очищення раковини Раковину з теплим оцтом або спеціальною пастою. Не використовуйте жорстку губку, сталеву тканину або інші засоби, які можуть подряпати поверхню раковини. Не залишайте відкриті ємності з хімікатами під раковиною.Спосіб очищення
Способи видалення плям і забруднень:
Відкл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 14 cm см |
| Повзунок | 58 cm |
| Коротка сторона | 42 cm см |
| Мoдель | Amaro |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 7 598 ₴
