Раковина Alveus Primal 20 Len (1124505)

- В наявності
- Код: 76150746
5 761 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Білизна Alveus Primal 20 (1124505)Розміри та встановленняМатеріал і дизайнФункціональністьОсновні функції продуктуПеревагиЗавдяки сучасним рішенням і продуманому дизайну користувачі можуть розраховувати на ряд переваг:
Довговічність: виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність виробу: гладка поверхня полегшує утримання раковини в чистоті Посудомийна машина полегшує організацію кухні: срібляста, матова обробка підходить до сучасного оформлення кухні. Двокамерний дизайн дозволяє мити різний посуд одночасноЦя мийка, завдяки своїй універсальності та продуманому дизайну, неодмінно задовольнить потреби будь-якої сучасної кухні.?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 15 cm см |
| Повзунок | 80 cm |
| Колір | Srebrne |
| Коротка сторона | 60 cm см |
| Мoдель | Primal |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Розмір клапана (зливного) | 1 1/2 cala |
- Ціна: 5 761 ₴
